Stowarzyszenie

AMBER SZCZECIN

Dołącz do nas

Osoby chętne do pływania w osadach smoczych łodzi 
zapraszamy do Nas!

Zostań jednym z Nas. Nie siedź w domu. Nie mów, że nic się nie dzieje w Szczecinie.

Jesteśmy w różnym wieku, uwielbiamy sport, aktywnie spędzać czas, rywalizację, a przede wszystkim udział w zawodach smoczych łodzi.

Nasze stowarzyszenie to nie tylko smocze łodzie, dla naszych członków organizujemy spływy kajakowe, wycieczki rowerowe, wspólne ćwiczenia na siłowni, jak również wypady w góry, przez co chcemy propagować zdrowy tryb życia i aktywne spędzanie czasu wolnego również z rodziną.

Jesteśmy grupą założoną z osób w różnym wieku, które uwielbiają sport, aktywne spędzanie wolnego czasu, rywalizację, bycie wśród ludzi.

Czekamy na każdego.
Trenujemy wtorki, czwartki godz. 18 oraz soboty godz. 10.
Możesz być zawsze, ale również dwukrotnie, jeden raz w tygodniu lub po prostu pojawić się tylko okolicznościowo. W zależności od aktywności zasilisz osadę sport lub fun. Po prostu dołącz do nas. Spróbuj. 

Koszty przynależenia do naszego Stowarzyszenia są bardzo niskie i na dzień dzisiejszy składka półroczna wynosi 90 zł. Ale..... tym na razie się nie zajmuj.  Przyjdź, trenuj i pływaj za free przez pierwszy miesiąc.

Naszym głównym celem jest spędzanie czasu w formie czynnej rekreacji, aktywnego i zdrowego stylu życia, a także integracji zespołu. Jest to przy okazji super fajna zabawa w świetnym towarzystwie.

Przyjdź do Nas, a przekonasz się sam! 
Czekamy na Ciebie!