Stowarzyszenie

AMBER SZCZECIN

Promocja AMBER SZCZECIN podczas Juwenalii

W dniach 16-20 maja w Szczecinie, jak przystało na miasto akademickie, odbyły się Juwenalia. W tych dniach studenci porzucili mury uczelni i wyszli świętować. Imprezy odbywały się w kilku punktach miasta. Nas szczególnie zainteresował Plac Lotników. Powstała tam sztuczna wyspa z palmami. Aby promować wśród studentów i mieszkańców Szczecina sport smoczych łodzi, postanowiliśmy przyłączyć się do zabawy. Nasza łódź "dopłyneła" do centrum miasta i zacumowała w pobliżu pomnika Colleoniego. Całą akcją kierował bacznie Rafał i Zorro, a ulotki rozdawała Dorota - członkowie Stowarzyszenia Amber Szczecin.
Największe zainteresowanie było wśród dzieci. Są ona bardziej śmiałe, chciały powiosłować, potrzymać ster lub wczuć się w rolę bębniarza.
Przy głośnych rytmach muzyki odbywały się liczne konkursy i pokazy. Pogoda w tym dniu dopisała, było gorąco jak na karaibskiej plaży.
Mamy nadzieję, że zainteresowaliśmy swoją ofertą nowych, przyszłych członków osady. Tych, co nie mieli okazji zobaczyć naszej łodzi w centrum miasta, zapraszamy na przystań przy ulicy Przestrzennej 9, a nowych klubowiczów do wspólnego wiosłowania (wtorek i czwartek o godz. 18, a sobota godz. 11).
Smocze łodzie sport dla każdego z Was!!!

Katarzyna Jarosz
Prezes 
Stowarzyszenia Amber Szczecin