Stowarzyszenie

AMBER SZCZECIN

Aktualności

17 marca, 2011
Pozytywnie zakręceni!!!

Małymi krokami zbliża się wiosna i ja osobiście już budzę się z zimowego snu, chociaż tak naprawdę nigdy nie zdążyłam zasnąć. Wciąż czynnie uczestniczymy w spotkaniach, wyjazdach na zawody do Naszych sąsiadów, jak również sami zorganizowaliśmy zawody w Goleniowie. 
W wolnych chwilach uprawiamy sport, każdy robi to co lubi, jedni chodzą na siłownie czy fitness, inni grają w gry zespołowe, takie jak: hokej, siatkówka, piłka nożna czy koszykówka, a jeszcze inni jeżdżą na łyżwach czy nartach. Ale niebawem wyjdziemy na wodę, zrzucimy nasze łodzie i przepłyniemy z jeziora Dąbskiego w stronę Podjuch przez kolejne mosty. Czeka Nas fantastyczny sezon wspólnych treningów, startów, wycieczek rowerowych, spływów, wspinaczek górskich i szalonych zabaw. 
Nasze Stowarzyszenie skupia bardzo dużo ciekawych ludzi, takich właśnie "pozytywnie zakręconych". Każda z tych osób jest w stanie wnieść coś od siebie do Ambera, zaproponować i zorganizować dla pozostałych klubowiczów nową, ciekawą formę rozrywki. Czekamy też ciągle na nowych członków, którzy wstąpią do Naszego Stowarzyszenia. Każda osoba jest bardzo mile widziana, napiszcie do Nas.
Czas już skończyć z siedzeniem w domu! Sezon już wkrótce się rozpocznie.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia 
Kasia Jarosz