Stowarzyszenie

AMBER SZCZECIN

Aktualności

25 maja, 2011
Trening z Mistrzem

Wczoraj jak zawsze odbył się trening na przystani AZS. Tym razem swój udział zapowiedział wyśmienity gość Marek Łbik - Mistrz Olimpijski, członek naszego klubu. Jego przyjazd był pod znakiem zapytania, gdyż wczorajsza aura zmieniała się jak w kalejdoskopie. Raz padał deszcz i była wichura, po chwili już świeciło słońce. Ale jak Marek obieca to pogoda mu nie straszna i stawił się punktualnie. 
Na sam początek usadziliśmy się w łódce po swojemu. Już podczas krótkiego opłynięcia Marek swoim bystrym okiem wypatrzył, gdzie i jak kogo usadzić, aby jak najefektywniej wykorzystać siłę i umiejętności każdego. Każdy na łódce był zauważony przez naszego Mistrza nikogo nie pominął i każdym się zajął. Na każdego zwrócił uwagę i udzielił cennych uwag. Jego poczucie humoru dodatkowo uatrakcyjniło trening, nikt nie mierzył czasu i nie spoglądał na zegarek. Dopiero po dwóch godzinach wyśmienitego treningu, wychodząc z łódki poczuliśmy wyczerpanie i z trudem ale o własnych siłach stanelismy na stabilnym gruncie. Był to trening inny niż zawsze, bo Marek nawet na chwile nie spuścił nikogo z oczu. 
Na koniec przygotował miłą niespodziankę i wręczył nowe profesjonalne wiosło dla osoby, która wg niego najbardziej na to wiosło zasłużyła po dzisiajszym treningu. Szczęściarą okazała się nasza koleżanka 23 letnia Ala, która była bardzo miło zaskoczona. Po takiej nagrodzie teraz każdy będzie się jeszcze bardziej starał, bo znając Marka to nie ostatnia niespodzianka. Wszyscy poczuliśmy ten ból wysiłku, który jest bólem cudownym i mamy nadzieję, że Marek zaszczyci nas jeszcze nie raz swoją obecnością. Zapowiedział, że postara się znów przyjechać w następny wtorek tj. 31 maja. Już czekamy na ten trening z niecierpliwością.

 


Marku, dziękujemy bardzo 
Katarzyna Jarosz 
Prezes Stowarzyszenia
Amber Szczecin 

24 maja, 2011
Zawody w Fürstenwalde zbliżają się wielkimi krokami

Witajcie, 
już niebawem bo 3-4 czerwca Klub Sportowy AMBER weźmie udział w jednych z pierwszych dla Nas w tym sezonie zawodów na akwenie otwartym w niemieckim Fürstenwalde. 
Sprawdzimy, czy nasze tegoroczne treningi i wysiłek wszystkich nas w nie włożony - zaowocuje. Jedziemy tam pełni sił i z ogromnym optymizmem, ale też jak nigdy bardzo zrzeszeni oraz głodni zwycięstw. 
Wszyscy chcemy, aby ten sezon był lepszy niż poprzednie, a ten start jest także przygotowaniem do zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Polski w Ostródzie. 
W Fürstenwalde wystartujemy w dwóch konkurencjach: w biegu nocnym na 2300 m oraz w wyścigach dziennych na dystansie 250 m. Bieg nocny to niesamowicie emocjonujący wyścig i warty do przeżycia - także czeka nas niezła zabawa. 
Po powrocie niezwłocznie opublikujemy relacje oraz galerię z zawodów.

 


Trzymajcie kciuki! 
Z uśmiechem Karina 

5 maja, 2011
O G Ł O S Z E N I E

Informuję, iż od dnia 9 maja 2011 r. Klub Amber Szczecin prowadzi nabór i zapisy chętnych do wiosłowania na smoczych łodziach.
Potrzebni są zarówno mężczyźni jak i kobiety - wiek bez ograniczeń.
Zapewniamy miłą atmosferę, wyczerpujący trening połączony z przyjemnością oraz udział w zawodach w kraju i za granicą. Gwarantowana ogromna rywalizacja i świetna zabawa!
Treningi odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godz. 18:00 na przystani AZS w Szczecinie-Dąbiu.
Czekamy na każdego z Was, kto ma ochotę spróbować tej dyscypliny sportu i zostać już z Nami!!!
Napisz e-maila: (klub@amberszczecin.pl, sekretarz@amberszczecin.pl), 
zadzwoń (504 722 980) lub przyjedź osobiście na przystań.


PILNE 

Bardzo pilnie potrzebna dziewczyna (kobieta) do wiosłowania po lewej stronie, która pojedzie z Nami na Mistrzostwa Polski do Ostródy w dniach 24-26 czerwca 2011 r.

Kasia Jarosz 
Stowarzyszenie Amber Szczecin 

29 marca, 2011
Treningi na wodzie - sezon 2011 czas zacząć!!!

Amber Szczecin otwiera sezon w dniu 31 marca 2011 r. o godzinie 18:00 (czwartek). W tym dniu odbędzie się pierwszy trening na wodzie na przystani AZS przy ul. Hangarowej 9 (patrz mapka w dziale kontakt). 
Zapraszam wszystkich Amberowiczów oraz chętnych do wstąpienia w nasze szeregi. Każdy jest mile widziany. Potrzebujemy nie tylko czynnych zawodników do wiosłowania, sterników i bębniarzy, ale także osób, które pomogą nam przy oragnizacji innych imprez. Nie musisz umieć wiosłować, czy sterować, nauczymy Ciebie wszystkiego. 
Pogoda ma dopisać więc pora zacząć sezon i zwodować łódki. 
Treningi na stałe odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek o godz. 18:00, oraz w sobotę o godz. 12:00 (po uzgodnieniu).

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia 
Kasia Jarosz